Pages

21. dets 2010

Jõuluaeg, imede aeg....SuusaÄss on meile sündinud

Jõudiski lõpuks kätte aeg, mil mina pärast kümne aasta pikkuseks veninud suusapausi omale raske raha eest popi murdmaasuusakomplekti soetasin:)

Suusarada

Esimese päeva sportlik tegevus: 


Lund nautimas
 3,5 km paaristõugetega läbitud (muid tehnilisi võtteid ma veel ei valda), sellest 500m vedas mind kelgukoer James (innukal isasel cavalieril on jõudu küll), kes olude (ehk siis Tuutu jooksuka) sunnil oli jalutusrihmapidi minu külge aheldatud. Paralleelselt läbis Inga ilma igasuguse kõrvalise abita 7 km, ehk siis märgata võis kerget taseme erinevust:)

Aaaaaaga tegelikult ei tahtnud ma mitte sellest rääkida, vaid hoopis möödunud pühapäeval maha peetud Agility Plussi jõulupeost, mis hoolimata -10 kraadisest kargusest möödus väga meeleolukalt.
Jäine glögi


Kavas oli mitmeid võistlusi nii koertele kui nende saatjatele. Femmu näitas head vormi ja tõusis mitu korda poodiumile. Jagati välja ka Agility Plussi aasta aunimetused: Femmule on kinnitatud Agility Plussi Aasta Nunnu ja Minkule Aasta Oiviku tiitel.
Mulle millegipärast medalit ei antud, eks tuleb rahulduda karmis konkurentsis saavutatud Slaalomi Äss III tiitliga. Pakuti glögi, kaneelisaiakesi by Piret ja õues oli tegutsemas terve grillmeistrite brigaad. 

 
Valik agilityloomi:)

Vast keegi ei märka kui ma siin natukene uurin....

Flyland Fat Squirrel sai ka vahepeal 11 kuud vanaks:)
Palju õnne väike Minku!5 kommentaari:

 1. 3,5 kilomeetrit paaristõugetega... võtab lausa sõnatuks. Sa kavatsed smiguniks hakata vä?

  VastaKustuta
 2. jah! Iga päev treenides loodan vormitipu järgmiseks olümpiaks ajastada, MK-etappidel ma osaleda ei kavatse, ei taha suuski kulutada:)

  VastaKustuta
 3. Ma ütleks ka, et 3,5km paaristõugetega on väääga kõva sõna, mina oleks selle peale ammu surnud, aga näe, tema (Maarja) elab;)Kallas pärast veel täiesti kindla käega teed ja puha...

  VastaKustuta
 4. ooo.. ja minu suusad on ilusti keldris pakitud :P

  Oled Minku ametliku nime vahetanud? ;)

  VastaKustuta
 5. eih, ma teistele räägin, et ta on lihtsalt karvane, mitte paks;)

  VastaKustuta